биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42990 |
| номер на артикул в чифта | 42991 |
| дължина | 75 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 10602260L
|
|
ASHUKI T89464
|
|
BLUE PRINT ADT38594
129.03 €
-20%
103.22 €
|
|
BORG & BECK BDL7366
|
|
FEBEST 0123USF40FL
|
|
FIRST LINE FDL7366
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4962064
127.72 €
-20%
102.17 €
|
|
JAPANPARTS SI260L
|
|
JAPKO 106260L
|
|
KAVO PARTS SLS9087
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160400
|
|
MDR MSS8260
|
|
SWAG 81942990
|
|
LEXUS 4881050020
|
|
TOYOTA 4881050020
|
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 381 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 347 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 367 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 370 коня | бензин |
| Lexus LS (UVF4_, USF4_) | 388 коня | бензин |
