биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 43316 |
| дължина | 205 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,29 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 97018125
|
|
VAUXHALL 97018125
|
|
ASHIKA 10609916
|
|
AYWIPARTS AW1350030LR
|
|
BLUE PRINT ADZ98503
18.85 €
-20%
15.08 €
|
|
BORG & BECK BDL6926
|
|
CTE CSL08007
|
|
FAI AutoParts SS2152
|
|
FIRST LINE FDL6926
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4899000
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4899001
32.25 €
-20%
25.8 €
|
|
JAPANPARTS SI916
|
|
JAPKO 106916
|
|
JP GROUP 1250500309
|
|
KAVO PARTS SLS3501
|
|
LYNXauto C7462LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000151590
|
|
MAGNETI MARELLI 600000151600
|
|
MAPCO 51594HPS
13.68 €
--0%
13.68 €
|
|
MDR MSS8916
|
|
MOTAQUIP LVSL800
|
|
NPS I405U03
|
|
QH Talbros QLS3361S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3361S
|
|
SIDEM 85063
|
|
SIDEM 9663
14.51 €
-0%
14.51 €
|
|
SPIDAN 51393
|
|
SWAG 13943316
|
|
ISUZU 8970181251
|
|
ISUZU 8970181252
|
|
OPEL 00444065
|
|
OPEL 0444065
|
|
OPEL 444065
|
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 115 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER | 215 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER (UB) | 177 коня | бензин |
