биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 43559 |
| номер на артикул в чифта | 43560 |
| дължина | 290 mm |
| външна резба | M12 x 1,75 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,416 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 13282834
|
|
VAUXHALL 13282834
|
|
A.B.S. 260823
|
|
BORG & BECK BDL7422
|
|
FIRST LINE FDL7422
|
|
FRAP 4447
|
|
KAMOKA 999166
|
|
LEMFÖRDER 3671801
|
|
MAPCO 52794HPS
|
|
MEYLE 6160600016HD
|
|
MEYLE 6160600017HD
|
|
MOOG OPLS13625
|
|
QUINTON HAZELL QLS3833S
|
|
SIDEM 9166
|
|
SPIDAN 57795
|
|
SWAG 40943559
|
|
OPEL 00350192
|
|
OPEL 0350192
|
|
OPEL 350192
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ASTRA GTC J | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA GTC J | 120 коня | бензин |
| Opel ASTRA GTC J | 180 коня | бензин |
| Opel ASTRA GTC J | 165 коня | дизел |
| Opel ASTRA GTC J | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA GTC J | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA GTC J | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA GTC J | 131 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA GTC J | 280 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ASTRA GTC J | 194 коня | дизел |
| Opel ASTRA GTC J | 170 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Opel ASTRA GTC J | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA GTC J | 136 коня | дизел |
