биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 44720 |
| дължина | 335 mm |
| външна резба | M10 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,65 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 9614123
|
|
BORG & BECK BDL7449
|
|
FIRST LINE FDL7449
|
|
LEMFÖRDER 3714601
|
|
MALÒ 30414
|
|
MALÒ 9614123
|
|
MEYLE 11160600024HD
|
|
MOTAQUIP LVSL1448
|
|
NK 5113725
|
|
SIDEM 53068
16.06 €
-20%
12.85 €
|
|
SPIDAN 50291
|
|
STELLOX 5600702SX
|
|
SWAG 62944720
|
|
CITROEN 9806907180
|
|
CITROEN 9809045780
|
|
PEUGEOT 9806907180
|
|
PEUGEOT 9809045780
|
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 115 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 114 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 114 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW | 114 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 125 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 110 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 99 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 150 коня | бензин |
