биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 45219 |
| дължина | 310 mm |
| дебелина | 54,5 mm |
| външна резба | M10 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 7 |
| материал | метал |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,373 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 13391512
|
|
VAUXHALL 13391512
|
|
A.B.S. 260839
|
|
AUTOMEGA 1003500233
|
|
AUTOMEGA 3003500233
|
|
BORG & BECK BDL7373
|
|
DELPHI TC2657
28.19 €
-20%
22.56 €
|
|
FAI AutoParts SS7676
|
|
FIRST LINE FDL7373
|
|
FORMPART 2008027
|
|
KAGER 850903
|
|
LEMFÖRDER 3690001
|
|
MAPCO 52792HPS
|
|
METZGER 53061718
|
|
MEYLE 6160600022HD
|
|
MONROE L24615
25.13 €
-20%
20.11 €
|
|
MOTAQUIP LVSL1421
|
|
NK 5113629
|
|
OCAP 0502582
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 31794
|
|
QUINTON HAZELL QLS3934S
|
|
RTS 9790332
|
|
RUVILLE 915052
20.3 €
-0%
20.3 €
|
|
SIDEM 9168
|
|
SPIDAN 58274
|
|
SWAG 40945219
|
|
TALOSA 5008752
|
|
TOPRAN 208564
|
|
TRISCAN 850024615
|
|
VAICO V401408
|
|
OPEL 00350233
|
|
OPEL 0350233
|
|
OPEL 350233
|
| Opel CORSA D Van | 80 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO фургон/комби | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel ADAM | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ADAM | 69 коня | бензин |
| Opel ADAM | 87 коня | бензин |
| Opel ADAM | 101 коня | бензин |
| Opel ADAM | 90 коня | бензин |
| Opel ADAM | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 95 коня | дизел |
