биалета; щанга/подпора, окачване на колелото FEBI BILSTEIN
биалета; щанга/подпора, окачване на колелото
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 46006 |
| дължина | 313 mm |
| дебелина | 9 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 15 |
| разстояние м/у закрепващи болтове | 282 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 313 mm |
| дебелина | 9 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 15 |
| разстояние м/у закрепващи болтове | 282 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 9613703
|
|
KAGER 850926
|
|
LEMFÖRDER 3672601
|
|
MALÒ 15614
|
|
NK 5112320
|
|
SWAG 72946006
|
|
LANCIA 51909775
|
| Lancia YPSILON (312, 846) | 86 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 95 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 69 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 67 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 86 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 80 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
