биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 48037 |
| дължина | 328 mm |
| дебелина | 25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 26 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,484 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 261000
|
|
BLUE PRINT ADG085165
48.93 €
-20%
39.14 €
|
|
BORG & BECK BDL7333
|
|
FIRST LINE FDL7333
|
|
KAVO PARTS SLS3069
|
|
METZGER 53063518
|
|
NAKATA N99189
|
|
NIPPARTS N4960536
22.36 €
-20%
17.88 €
|
|
NK 5113443
|
|
PARTS-MALL PXCLA060
|
|
PARTS-MALL PXCLA060S
|
|
SIDEM 87566
|
|
SWAG 90948037
|
|
TALOSA 5004885
|
|
TRISCAN 850043654
|
|
VAICO V529579
|
|
HYUNDAI 548302W000
|
|
KIA 548302W000
|
| Kia SORENTO II (XM) | 150 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 150 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 192 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 184 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 200 коня | дизел |
