биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 48044 |
| номер на артикул в чифта | 48045 |
| дължина | 354 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 21,3 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 9 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,466 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 261001
|
|
ASHIKA 1060HH49L
|
|
AYWIPARTS AW1350085L
|
|
BIRTH BS0064
|
|
BLUE PRINT ADG085173
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
BORG & BECK BDL7411
|
|
FIRST LINE FDL7411
|
|
FORMPART 3708053
|
|
JAPANPARTS SIH49L
|
|
JAPKO 106H49L
|
|
KAVO PARTS SLS3061
|
|
LYNXauto C7370L
|
|
MDR MSS8H49L
|
|
NAKATA N99191
|
|
PARTS-MALL PXCLB042L
|
|
PARTS-MALL PXCLB042LS
|
|
QUINTON HAZELL QLS3765S
|
|
SIDEM 87564
|
|
SPIDAN 58477
|
|
STELLOX 5600612SX
|
|
SWAG 90948044
|
|
HYUNDAI 548302T000
|
|
KIA 548302T000
|
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
