биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 48124 |
| номер на артикул в чифта | 48125 |
| дължина | 149,5 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 23 mm |
| размер на ключ | 14 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,276 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260871
|
|
ASHIKA 10603333L
|
|
AYD 9614147
|
|
BLUE PRINT ADM58549
43.34 €
-20%
34.68 €
|
|
BORG & BECK BDL7356
|
|
FEBEST 0523GJRL
|
|
FIRST LINE FDL7356
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4893028
40.42 €
-20%
32.33 €
|
|
JAPANPARTS SI333L
|
|
JAPKO 106333L
|
|
KAVO PARTS SLS4547
|
|
LEMFÖRDER 3806701
|
|
MAGNETI MARELLI 600000151010
|
|
MALÒ 50091
|
|
MALÒ 9614147
|
|
MDR MSS8333L
|
|
MOOG MDLS13897
|
|
NIPPARTS N4893021
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
QUINTON HAZELL QLS3889S
|
|
SIDEM 51362
|
|
SPIDAN 58337
|
|
STELLOX 5600705SX
|
|
SWAG 83948124
|
|
YAMATO J63061YMT
18.79 €
-20%
15.03 €
|
|
MAZDA KD3128190
|
| Mazda 3 (BM) | 100 коня | бензин |
| Mazda 3 (BM) | 120 коня | бензин |
| Mazda 3 (BM) | 150 коня | дизел |
| Mazda 3 (BM) | 165 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 120 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 160 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 175 коня | дизел |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 175 коня | дизел |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 146 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 192 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 146 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 192 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 100 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 192 коня | бензин |
