биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 48125 |
| номер на артикул в чифта | 48124 |
| дължина | 149,5 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 23 mm |
| размер на ключ | 14 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,276 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260872
|
|
ASHIKA 10603333R
|
|
AYD 9614146
|
|
BLUE PRINT ADM58550
43.34 €
-20%
34.68 €
|
|
BORG & BECK BDL7357
|
|
FEBEST 0523GJRR
|
|
FIRST LINE FDL7357
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4893029
40.42 €
-20%
32.33 €
|
|
JAPANPARTS SI333R
|
|
JAPKO 106333R
|
|
KAVO PARTS SLS4548
|
|
LEMFÖRDER 3806801
|
|
MAGNETI MARELLI 600000151020
|
|
MALÒ 50090
|
|
MALÒ 9614146
|
|
MDR MSS8333R
|
|
MOOG MDLS14572
|
|
NIPPARTS N4893022
27.49 €
-20%
21.99 €
|
|
QUINTON HAZELL QLS3890S
|
|
SIDEM 51363
|
|
SPIDAN 58338
|
|
STELLOX 5600704SX
|
|
SWAG 83948125
|
|
YAMATO J63060YMT
18.79 €
-20%
15.03 €
|
|
MAZDA KD3128170
|
| Mazda 3 (BM) | 100 коня | бензин |
| Mazda 3 (BM) | 120 коня | бензин |
| Mazda 3 (BM) | 150 коня | дизел |
| Mazda 3 (BM) | 165 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 120 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 160 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 175 коня | дизел |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 175 коня | дизел |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 146 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 192 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 146 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 150 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 192 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 100 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 192 коня | бензин |
