биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 48141 |
| номер на артикул в чифта | 48140 |
| дължина | 98,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 36,7 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,38 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADN185123
43.28 €
-20%
34.63 €
|
|
FEBEST 0223EX35FR
|
|
KAVO PARTS SLS6604
|
|
NIPPARTS N4971046
|
|
SWAG 82948141
|
|
INFINITI 54618JK50a
|
|
NISSAN 54618JK50A
|
|
NISSAN 54618JK52A
|
|
NISSAN 54618JK53A
|
| Infiniti EX | 301 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 330 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti EX | 320 коня | бензин |
