биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 48144 |
| дължина | 283 mm |
| дебелина | 30 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 30 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,54 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260775
|
|
ASHIKA 10601136
|
|
AYD 9610055
|
|
AYWIPARTS AW1350596LR
|
|
BENDIX 045560B
|
|
BIRTH BX0154
|
|
BLUE PRINT ADN185126
50.36 €
-20%
40.29 €
|
|
BORG & BECK BDL7236
|
|
COMLINE CSL7103
|
|
DELPHI TC2404
19.86 €
-20%
15.89 €
|
|
DJ PARTS DL1445
|
|
FAI AutoParts SS7318
|
|
FEBEST 0123AVF
|
|
FIRST LINE FDL7236
|
|
FLENNOR FL10181H
|
|
FORMPART 4108062
|
|
FRAP 4483
|
|
G.U.D GSP301564
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4961040
38.41 €
-20%
30.73 €
|
|
JAPANPARTS SI136
|
|
JAPKO 106136
|
|
KAGER 850818
|
|
KAMOKA 9941467
|
|
KAVO PARTS SLS6582
|
|
KAWE FL10181H
|
|
LYNXauto C7410LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160020
|
|
MALÒ 53634
|
|
MDR MSS8136
|
|
METZGER 53057308
|
|
MEYLE 30160600017HD
|
|
MONROE L14679
33.95 €
-20%
27.16 €
|
|
MOOG NILS10692
|
|
MOTAQUIP LVSL1236
|
|
NIPPARTS N4961039
10.75 €
-20%
8.6 €
|
|
NK 5112231
|
|
NPS N405N62
|
|
OCAP 0508071
|
|
OPTIMAL G71434
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71568
|
|
QUINTON HAZELL QLS3774S
|
|
RIW NS4031
|
|
SIDEM 41467
21.84 €
-0%
21.84 €
|
|
SPIDAN 51128
|
|
SWAG 82948144
|
|
TALOSA 5007947
|
|
TRISCAN 850014679
|
|
VAICO V380138
|
|
YAMATO J61102YMT
24.21 €
-20%
19.37 €
|
|
NISSAN 54618CY00A
|
| Nissan LEAF | 109 коня | |
| Nissan JUKE (F15) | 117 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI (J11, J11_) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI (J11, J11_) | 131 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI (J11, J11_) | 131 коня | дизел |
