биалета SASIC
биалета
| Производител | SASIC |
| Парт номер | 9001657 |
| страна на монтаж | предна ос |
| щанга | свързваща щанга |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 58 mm |
| вътрешна дължина | 36 mm |
| външна дължина | 23,5 mm |
| за OEномер | 0353282 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOGE 87940A
|
|
TRW JBU521
24.8 €
-20%
19.84 €
|
|
ZF Parts 26604
|
|
OPEL 0353282
|
|
OPEL 353562
|
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 45 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 109 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 106 коня | бензин |
| Opel COMBO (71_) | 60 коня | бензин |
| Opel COMBO (71_) | 82 коня | бензин |
| Opel COMBO (71_) | 60 коня | дизел |
| Opel TIGRA (95_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 106 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 60 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 54 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 65 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 90 коня | бензин |
