биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 10 93 4315 |
| номер на артикул в чифта | 10 93 4316 |
| дължина | 213 mm |
| външна резба | M14 x 2 mm |
| дължина на резбата | 33 mm |
| размер на ключ | 10 |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 4895483AA
|
|
DODGE 4895483AB
|
|
A.B.S. 260637
|
|
ASHIKA 10609914L
|
|
ASHUKI US108520
|
|
BENDIX 047466B
|
|
BIRTH BS0005
|
|
BORG & BECK BDL7097
|
|
COMLINE CSL5027
|
|
CTE CSL24016L
|
|
DELPHI TC2148
29.17 €
-20%
23.34 €
|
|
FAI AutoParts SS2738
|
|
FEBEST 2023MAGFL
|
|
FEBI BILSTEIN 34315
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
FIRST LINE FDL7097
|
|
FORMPART 6008006
|
|
FORTUNE LINE FZ7302
16.88 €
-20%
13.51 €
|
|
G.U.D GSP301305
|
|
JAPANPARTS SI914L
|
|
JAPKO 106914L
|
|
JP GROUP 5040400179
|
|
KAGER 850012
|
|
KAMOKA 9991064
|
|
LEMFÖRDER 3556901
|
|
MAPCO 59945HPS
23.63 €
-0%
23.63 €
|
|
MAPCO 59946HPS
23.63 €
-0%
23.63 €
|
|
MDR MSS8914
|
|
METZGER 53015311
|
|
MEYLE 44160600004
|
|
MONROE L80603
30.26 €
-20%
24.21 €
|
|
MONROE L80604
30.26 €
-20%
24.21 €
|
|
MOTAQUIP LVSL1287
|
|
NK 5119302
|
|
NK 5119303
|
|
OCAP 0599279
|
|
OPTIMAL G71473
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 38015
|
|
QUINTON HAZELL QLS3596S
|
|
RTS 97280242
|
|
sbs 19145119302
|
|
sbs 19145119303
|
|
SIDEM 91064
|
|
SPIDAN 51104
|
|
TALOSA 5001197
|
|
TRISCAN 850080603
|
|
TRISCAN 850080604
|
|
VEMA 26024
|
|
CHRYSLER 4895483AA
|
|
CHRYSLER 4895483AB
|
| Chrysler 300 C (LX) | 193 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 218 коня | дизел |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 193 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 218 коня | дизел |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 431 коня | бензин |
