биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 10 94 1041 |
| дължина | 80 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,24 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 05174245AA
|
|
DODGE 05174245AB
|
|
DODGE 05174245AC
|
|
DODGE 05174245AD
|
|
DODGE 5174245AA
|
|
DODGE 5174245AB
|
|
DODGE 5174245AC
|
|
DODGE 5174245AD
|
|
DODGE K05174245AA
|
|
DODGE K05174245AB
|
|
DODGE K05174245AC
|
|
DODGE KMN184194
|
|
A.B.S. 260995
|
|
ASHUKI US108528
|
|
AYD 9612612
|
|
BLUE PRINT ADA108528
21.13 €
-20%
16.9 €
|
|
BORG & BECK BDL7096
|
|
FEBEST 0423CW8RR
|
|
FEBI BILSTEIN 41041
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
FIRST LINE FDL7096
|
|
FORMPART 6108006
|
|
FORTUNE LINE FZ7309
12.86 €
-20%
10.29 €
|
|
KAGER 850881
|
|
KAMOKA 990014
|
|
MALÒ 50632
|
|
METZGER 53059309
|
|
MEYLE 44160600006HD
|
|
NK 5119307
|
|
SIDEM 93163
|
|
STELLOX 5600585SX
|
|
TALOSA 5007859
|
|
CHRYSLER 05174245AA
|
|
CHRYSLER 05174245AB
|
|
CHRYSLER 05174245AC
|
|
CHRYSLER 05174245AD
|
|
CHRYSLER 5174245AA
|
|
CHRYSLER 5174245AB
|
|
CHRYSLER 5174245AC
|
|
CHRYSLER 5174245AD
|
|
CHRYSLER K05174245AA
|
|
CHRYSLER K05174245AB
|
|
CHRYSLER K05174245AC
|
|
CHRYSLER KMN184194
|
|
CHRYSLER MN184194
|
|
JEEP 05174245AA
|
|
JEEP 05174245AB
|
|
JEEP 05174245AC
|
|
JEEP 05174245AD
|
|
JEEP 5174245AA
|
|
JEEP 5174245AB
|
|
JEEP 5174245AC
|
|
JEEP 5174245AD
|
|
JEEP K05174245AA
|
|
JEEP K05174245AB
|
|
JEEP K05174245AC
|
|
JEEP KMN184194
|
| Chrysler SEBRING (JS) | 170 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING кабриолет (JS) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep COMPASS (MK49) | 170 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 140 коня | дизел |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 170 коня | бензин |
| Jeep PATRIOT (MK74) | 140 коня | дизел |
| Chrysler SEBRING (JS) | 156 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING (JS) | 140 коня | дизел |
