биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 20 92 6132 |
| дължина | 215 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,42 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260469
|
|
ACEMARK 203940
|
|
BENDIX 042931B
|
|
BIRTH BX5040
33.73 €
-20%
26.98 €
|
|
BORG & BECK BDL6775
|
|
DELPHI TC1555
23.62 €
-20%
18.9 €
|
|
DJ PARTS DL1148
|
|
FAI AutoParts SS8126
|
|
FEBI BILSTEIN 26132
25.88 €
-20%
20.7 €
|
|
FIRST LINE FDL6775
|
|
FLENNOR FL739H
|
|
FORMPART 1208026
|
|
JP GROUP 1450501200
|
|
JP GROUP 1450501209
|
|
KAGER 850308
|
|
KAWE FL739H
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 4302573
|
|
LEMFÖRDER 2590502
|
|
MAPCO 59639
|
|
MASTER-SPORT 25905PCSMS
|
|
MAXGEAR 721753
|
|
METZGER 53012419
|
|
MEYLE 3160600024HD
|
|
MGA SA5278
|
|
MOOG BMLS3967
|
|
MOTAQUIP LVSL1332
|
|
OCAP 0503851
|
|
OPTIMAL G7840
|
|
QH Talbros QLS3441S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3647S
|
|
RIW BW4037
|
|
STELLOX 5605377SX
|
|
TALOSA 5001175
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0832079
|
|
TRW JTS511
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
VAICO V207209
|
|
BMW 33506781539
|
|
BMW 33556753770
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
