биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 20 92 9610 |
| номер на артикул в чифта | 20 92 9611 |
| дължина | 248,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,66 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260595
|
|
AYWIPARTS AW1350504L
|
|
BENDIX 042633B
|
|
BIRTH BS0001
|
|
BORG & BECK BDL7077
|
|
CTE CSL09020L
|
|
DELPHI TC2257
91.6 €
-20%
73.28 €
|
|
EUROBRAKE 59145111533
|
|
FAI AutoParts SS2834
|
|
FEBI BILSTEIN 29610
34.63 €
-20%
27.71 €
|
|
FIRST LINE FDL7077
|
|
FORMPART 1208058
|
|
FRAP 4156
|
|
JP GROUP 1440401770
|
|
JP GROUP 1440401779
|
|
KAMOKA 9921464
|
|
LEMFÖRDER 3546101
|
|
LEMFÖRDER 3546102
|
|
LYNXauto C7321L
|
|
MAPCO 52653HPS
|
|
MASTER-SPORT 29610BPCSMS
|
|
MASTER-SPORT 35461PCSMS
|
|
METZGER 53013611
|
|
MEYLE 3160600036
|
|
MONROE L11634
50.87 €
-20%
40.69 €
|
|
MOOG BMLS7314
|
|
MOTAQUIP LVSL1184
|
|
NK 5111533
26.35 €
-20%
21.08 €
|
|
OPTIMAL G71230
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 35954
|
|
QH Talbros QLS3681S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3681S
|
|
RIW BW4044
|
|
RUVILLE 925026
27.68 €
-0%
27.68 €
|
|
SIDEM 21464
30 €
-0%
30 €
|
|
SPIDAN 50343
|
|
STELLOX 5600202SX
|
|
TALOSA 5007311
|
|
TOPRAN 501489
|
|
TRISCAN 850011634
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0830067
|
|
TRW JTS1176
|
|
VAICO V200780
|
|
BMW 37116771929
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 555 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 555 коня | бензин |
