биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 20 92 9612 |
| дължина | 160 mm |
| дължина | 132 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,42 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260598
|
|
AUTLOG FT1222
|
|
AYD 27176
|
|
AYD 9608344
|
|
AYWIPARTS AW1350443LR
|
|
BENDIX 042636B
|
|
BIRTH BX0017
|
|
BORG & BECK BDL7076
|
|
CTE CSL09022
|
|
DELPHI TC2146
23.08 €
-20%
18.47 €
|
|
FAI AutoParts SS2796
|
|
FEBI BILSTEIN 29612
23.22 €
-20%
18.58 €
|
|
FIRST LINE FDL7076
|
|
FLENNOR FL0122H
|
|
FORMPART 1208051
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
G.U.D GSP301291
|
|
JP GROUP 1450501100
|
|
JP GROUP 1450501109
|
|
KAGER 850827
|
|
KAMOKA 9921461
|
|
KAWE FL0122H
|
|
LEMFÖRDER 3547201
|
|
LYNXauto C7322LR
|
|
MAPCO 52630
|
|
MASTER-SPORT 29612BPCSMS
|
|
METZGER 53013719
|
|
MEYLE 3160600029HD
|
|
MGA SA5336
|
|
MONROE L11635
36.23 €
-20%
28.99 €
|
|
MOOG BMLS7313
|
|
MOTAQUIP LVSL1285
|
|
OCAP 0503239
|
|
OPTIMAL G71233
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 35919
|
|
QH Talbros QLS3623S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3623S
|
|
RIW BW4038
|
|
RTS 9799527
|
|
RUVILLE 925021
21.84 €
-0%
21.84 €
|
|
SIDEM 21461
26.85 €
-0%
26.85 €
|
|
SPIDAN 50346
|
|
STELLOX 5600220SX
|
|
TALOSA 5001178
|
|
TOPRAN 501488
|
|
TRISCAN 850011635
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0830069
|
|
TRW JTS1113
|
|
VAICO V200783
|
|
VEMA 26010
|
|
BMW 33556771937
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 485 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 555 коня | бензин |
