биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 20 92 9615 |
| номер на артикул в чифта | 20 92 9616 |
| дължина | 248,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,59 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260593
|
|
AYD 9608342
|
|
AYWIPARTS AW1350076L
|
|
BENDIX 042634B
|
|
BIRTH BS0031
21.76 €
-20%
17.4 €
|
|
BORG & BECK BDL7079
|
|
CTE CSL09021L
|
|
DELPHI TC2155
27.49 €
-20%
21.99 €
|
|
FAI AutoParts SS2732
|
|
FEBI BILSTEIN 29615
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
FIRST LINE FDL7079
|
|
FLENNOR FL0120H
|
|
FORMPART 1208053
|
|
FRAP 4154
|
|
G.U.D GSP301289
|
|
JP GROUP 1440401670
|
|
JP GROUP 1440401679
|
|
KAMOKA 9921462
|
|
KAWE FL0120H
|
|
LEMFÖRDER 3543901
|
|
LEMFÖRDER 3543902
|
|
LYNXauto C7320L
|
|
MALÒ 27172
|
|
MAPCO 52655HPS
|
|
MASTER-SPORT 35439PCSMS
|
|
METZGER 53013411
|
|
MEYLE 3160600030
|
|
MEYLE 3160600030HD
|
|
MONROE L11632
37.43 €
-20%
29.94 €
|
|
MOOG BMLS7343
|
|
MOTAQUIP LVSL1186
|
|
OCAP 0593235
|
|
OPTIMAL G71231
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 35917
|
|
QH Talbros QLS3621S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3621S
|
|
RIW BW4040
|
|
RTS 97995212
|
|
RUVILLE 925024
24.65 €
-0%
24.65 €
|
|
SIDEM 21462
26.41 €
-20%
21.13 €
|
|
SPIDAN 50341
|
|
TALOSA 5001177
|
|
TOPRAN 501486
|
|
TRISCAN 850011632
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0830061
|
|
TRW JTS1136
|
|
VAICO V200781
|
|
VEMA 26009
|
|
BMW 31356773023
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 485 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 555 коня | бензин |
