биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 20 92 9616 |
| номер на артикул в чифта | 20 92 9615 |
| дължина | 248,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,59 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260594
|
|
AYD 9608343
|
|
AYWIPARTS AW1350077R
|
|
BENDIX 042635B
|
|
BIRTH BD0031
19.53 €
-20%
15.63 €
|
|
BORG & BECK BDL7080
|
|
CTE CSL09021R
|
|
DELPHI TC2156
32.65 €
-20%
26.12 €
|
|
FAI AutoParts SS2733
|
|
FEBI BILSTEIN 29616
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
FIRST LINE FDL7080
|
|
FLENNOR FL0121H
|
|
FORMPART 1208052
|
|
FRAP 4153
|
|
G.U.D GSP301290
|
|
JP GROUP 1440401680
|
|
JP GROUP 1440401689
|
|
KAMOKA 9921463
|
|
KAWE FL0121H
|
|
LEMFÖRDER 3544001
|
|
LEMFÖRDER 3544002
|
|
LYNXauto C7320R
|
|
MALÒ 271721
|
|
MAPCO 52656HPS
|
|
MASTER-SPORT 35440PCSMS
|
|
METZGER 53013312
|
|
MEYLE 3160600031
|
|
MEYLE 3160600031HD
|
|
MONROE L11631
37.43 €
-20%
29.94 €
|
|
MOOG BMLS7344
|
|
MOTAQUIP LVSL1187
|
|
OCAP 0583235
|
|
OPTIMAL G71232
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 35918
|
|
QH Talbros QLS3622S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3622S
|
|
RIW BW4039
|
|
RTS 97995211
|
|
RUVILLE 925025
24.7 €
-0%
24.7 €
|
|
SIDEM 21463
26.41 €
-20%
21.13 €
|
|
SPIDAN 50342
|
|
TALOSA 5001176
|
|
TOPRAN 501487
|
|
TRISCAN 850011631
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0830062
|
|
TRW JTS1135
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
VAICO V200782
|
|
VEMA 26008
|
|
BMW 31356773024
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 555 коня | бензин |
