биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 30 92 8211 |
| дължина | 52 mm |
| вътрешен диаметър | 8,5 mm |
| външна резба | M10 x 1,5 mm |
| качество/клас | 10 |
| размер на ключ | 18 |
| DIN/ISO | 985 |
| материал | пластмаса |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,12 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260732
|
|
ACEMARK 205921
|
|
AYD 9609376
|
|
BENDIX 042607B
|
|
BIRTH 50328
|
|
DITAS A25291
|
|
FAI AutoParts SS7285
|
|
FEBI BILSTEIN 28211
16.64 €
-20%
13.31 €
|
|
FLENNOR FL0086H
|
|
FORMPART 2908038
11.11 €
-20%
8.89 €
|
|
FORTUNE LINE FZ7768
|
|
KAGER 850210
|
|
KAWE FL0086H
|
|
LEMFÖRDER 2670401
|
|
LEMFÖRDER 2670402
|
|
MALÒ 177452
|
|
METZGER 53004818
|
|
MONROE L29620
|
|
MOOG VOLS4931
|
|
NK 5114746
16.71 €
-20%
13.37 €
|
|
OPTIMAL G71197
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 37294
|
|
RUVILLE 915405
25.19 €
-0%
25.19 €
|
|
sbs 19145114746
|
|
SIDEM 63668
|
|
SPIDAN 50532
|
|
STELLOX 5600247SX
|
|
TRICLO 783757
|
|
TRISCAN 850029620
|
|
TRW JTS485
20.4 €
-20%
16.32 €
|
|
VAICO V107520
|
|
VW 6E0411315
|
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 105 коня | бензин |
| Volkswagen XL1 | 48 коня | дизел/електро |
