биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 89 92 7441 |
| номер на артикул в чифта | 89 92 7442 |
| дължина | 79 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| повърхност | боядисан |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,260 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260158
|
|
ACEMARK 202398
|
|
ASHIKA 1060CC04L
|
|
ASHUKI 14672090
|
|
ASHUKI J87504
|
|
AYD 9606956
|
|
BIRTH BS0038
17.93 €
-20%
14.35 €
|
|
BORG & BECK BDL6475
|
|
DELPHI TC1196
19.57 €
-20%
15.66 €
|
|
DENCKERMANN D140101
|
|
DITAS DSR1092
|
|
DJ PARTS DL1106
|
|
FAI AutoParts SS2391
|
|
FAI AutoParts SS4035
|
|
FEBI BILSTEIN 27441
12.88 €
-20%
10.31 €
|
|
FIRST LINE FDL6475
|
|
FORMPART 3208003
|
|
FRAP 3346
|
|
G.U.D GSP301299
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4960902
|
|
JAPANPARTS SIC04L
|
|
JAPKO 106C04L
|
|
KAGER 850345
|
|
KAMOKA 9989064
|
|
KAVO PARTS SLS1005
|
|
LEMFÖRDER 3110001
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159710
|
|
MALÒ 50754
|
|
MAPCO 49295
19.91 €
-0%
19.91 €
|
|
MASTER-SPORT 31100PCSMS
|
|
MAXGEAR 721761
|
|
MAXGEAR 721762
|
|
MDR MSS8C04
|
|
MEYLE 29160600003
|
|
MONROE L21604
21.53 €
-20%
17.22 €
|
|
MOOG DELS5136
|
|
MOTAQUIP VSL810
|
|
NIPPARTS J4960902
8.92 €
-20%
7.14 €
|
|
NK 5115003
|
|
NPS D405O09
|
|
OCAP 0594529
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 70076
|
|
PARTS-MALL PXCLC001
|
|
PARTS-MALL PXCLC001S
|
|
PATRON PS4218L
|
|
PROFIT 23050295
|
|
QH Talbros QLS1815S
|
|
QUINTON HAZELL QLS1815S
|
|
RIW CV4002
|
|
RTS 97031492
|
|
RUVILLE 919024
|
|
SAKURA 430008341
|
|
SASIC 2306150
|
|
sbs 19145115003
|
|
SIDEM 89064
19 €
-0%
19 €
|
|
SPIDAN 45025
|
|
STELLOX 5673001SX
|
|
TALOSA 5005587
|
|
TRISCAN 850021604
|
|
VEMA 25235
|
|
CHEVROLET 96225858
|
|
DAEWOO 96225858
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 133 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 128 коня | бензин |
