биалета SWAG
биалета
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 91 94 1680 |
| номер на артикул в чифта | 91 94 1617 |
| дължина | 55 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,28 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACEMARK 341285
|
|
ASHIKA 1060HH57L
|
|
ASHUKI 14884050
|
|
BLUE PRINT ADG08599
19.67 €
-20%
15.74 €
|
|
FEBI BILSTEIN 41680
22.73 €
-20%
18.18 €
|
|
FORMPART 3708056
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4960504
22.56 €
-20%
18.05 €
|
|
JAPANPARTS SIH57L
|
|
JAPKO 106H57L
|
|
KAVO PARTS SLS4002
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159460
|
|
MAPCO 51201
|
|
MDR MSS8H57L
|
|
NIPPARTS J4960504
13.89 €
-20%
11.11 €
|
|
PARTS-MALL PXCLA009
|
|
PARTS-MALL PXCLA009S
|
|
HYUNDAI 54830M2000
|
|
HYUNDAI 54830M200A
|
|
KIA 54830M2000
|
|
KIA 54830M200A
|
| Kia JOICE | 139 коня | бензин |
| Hyundai SANTAMO | 139 коня | бензин |
