биалета VAICO
биалета
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V20-9505 |
| дължина | 308 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| външна резба | M 10 x 1,5 mm |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260498
28.5 €
-20%
22.8 €
|
|
BENDIX 042538B
|
|
DELPHI TC1801
25.32 €
-20%
20.26 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26634
33.55 €
-20%
26.84 €
|
|
FLENNOR FL0006H
|
|
LEMFÖRDER 2598601
|
|
LEMFÖRDER 2598602
|
|
MALÒ 270861
|
|
MAPCO 51643HPS
|
|
METZGER 71080
|
|
MEYLE 3160600010HD
|
|
MOOG BMLS4196
|
|
MOOG BMLS4196
|
|
NK 5111526
16.16 €
-20%
12.93 €
|
|
OCAP 582463
|
|
OPTIMAL G71117
|
|
QUINTON HAZELL QLS3415S
|
|
SWAG 20926634
|
|
TOPRAN 501168
|
|
BMW 31356751080
|
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
