бутало MAHLE ORIGINAL
бутало
| Производител | MAHLE ORIGINAL |
| Парт номер | 083 17 00 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| дължина | 71 mm |
| височина на свиване | 47 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,48 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1,36 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 15 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41,7 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 9,2 |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 84 L 98 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
NÜRAL 8711440000
|
|
BMW 11252247502
|
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 116 коня | дизел |
