бутало MAHLE ORIGINAL
бутало
| Производител | MAHLE ORIGINAL |
| Парт номер | 629 03 01 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 76,52 mm |
| дължина | 71,7 mm |
| височина на свиване | 41,7 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,35 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1,6 mm |
| болт (щифт) | 25 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| продуктов номер | S703 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KOMATSU 626156
|
|
KOMATSU 8944610381
|
|
KOLBENSCHMIDT 94514610
|
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI седан (JT) | 67 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI (JT) | 67 коня | дизел |
