бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-101307-00 |
| диаметър на цилиндъра | 67,6 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 31.250 mm |
| дължина на болт (щифт) | 48 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 5.650 mm |
| дължина | 56.270 mm |
| болт (щифт) | 17 mm |
| номер на компонента | 08-101307-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Volkswagen POLO (6N1) | 50 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 50 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 50 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
