бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-176611-00 |
| диаметър на цилиндъра | 87 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| височина на свиване | 41.900 mm |
| дължина на болт (щифт) | 69 mm |
| дължина | 89.600 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 14.900 мм |
| продуктов номер | 08614A |
| номер на компонента | 08-176611-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Mercedes /8 (W114) | 160 коня | бензин |
| Mercedes /8 (W114) | 185 коня | бензин |
| Mercedes /8 купе (W114) | 160 коня | бензин |
| Mercedes /8 купе (W114) | 185 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 156 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 177 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 185 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 185 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W116) | 156 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W116) | 160 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W116) | 177 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W116) | 185 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 156 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 185 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 177 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 185 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 156 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 177 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 185 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 177 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 185 коня | бензин |
