бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-427400-10 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 45.650 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.650 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 43.400 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.490 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.330 mm |
| дължина | 71.650 mm |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| продуктов номер | 08340F111 |
| към цилиндъра на двигателя | 4 - 6 |
| номер на компонента | 08-427400-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ A64203046
|
| Mercedes CLS (C218) | 265 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W164) | 190 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W164) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes CLK (C209) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 224 коня | дизел |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes GL-CLASS (X164) | 224 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W463) | 224 коня | дизел |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS Cabrio (W463) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 211 коня | дизел |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes GL-CLASS (X164) | 224 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W164) | 190 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W164) | 224 коня | дизел |
| Mercedes SPRINTER 4,6-t кутия (906) | 190 коня | дизел |
