бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-501800-10 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 21 mm |
| височина на свиване | 30.800 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 4.250 mm |
| дължина | 52.500 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 0.700 мм |
| продуктов номер | 08245-103 |
| диаметър на вдлъбнатината | 61.000 mm |
| номер на компонента | 08-501800-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
