бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-705100-00 |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 32.550 mm |
| дължина | 50.050 mm |
| дължина на болт (щифт) | 54 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 8.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 2.240 mm |
| номер на компонента | 08-705100-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| BMW 5 (E34) | 192 коня | бензин |
