бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-786400-00 |
| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64 mm |
| дължина | 56.900 mm |
| височина на свиване | 32.920 mm |
| номер на компонента | 08-786400-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 24003STD
|
| Ford MONDEO I (GBP) | 136 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 136 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 136 коня | бензин |
| Ford MONDEO I седан (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO I (GBP) | 132 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 131 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 131 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 131 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 131 коня | бензин |
| Ford MONDEO I комби (BNP) | 136 коня | бензин |
