бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-107007-10 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 45.500 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.100 mm |
| дължина | 70.700 mm |
| болт (щифт) | 28 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| диаметър на вдлъбнатината | 41.500 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-107007-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | дизел |
