бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-114405-00 |
| диаметър на цилиндъра | 84,25 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 15.050 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.300 mm |
| болт (щифт) | 30 mm |
| височина на свиване | 47.000 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| дължина | 71.000 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41.700 mm |
| продуктов номер | 08452-L160 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| номер на компонента | 08-114405-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Rover 75 (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 115 коня | дизел |
