бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-114700-30 |
| диаметър на цилиндъра | 85 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 48.700 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 18.000 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.400 mm |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 68 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| диаметър на вдлъбнатината | 40.800 mm |
| дължина | 77.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.400 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| номер на компонента | 08-114700-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE A350566STD
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 406 (8B) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 406 купе (8C) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 128 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 128 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 128 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 128 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 133 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 133 коня | дизел |
