бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-123407-20 |
| диаметър на цилиндъра | 76,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 41.700 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.000 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.430 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.250 mm |
| дължина | 66.000 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| диаметър на вдлъбнатината | 39.700 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-123407-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Renault THALIA II (LU1/2_) | 85 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 100 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault MEGANE II комби (KM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 86 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault MEGANE II комби (KM0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Renault MEGANE II комби (KM0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 106 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 86 коня | дизел |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 84 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN пикап (US_) | 86 коня | дизел |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 84 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
