бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-137507-10 |
| диаметър на цилиндъра | 89,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 53.030 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.650 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.900 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 17.850 mm |
| дължина | 83.090 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 43.200 mm |
| болт (щифт) | 31 mm |
| дължина на болт (щифт) | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-137507-10 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Nissan PRIMASTAR автобус (X83) | 114 коня | дизел |
| Nissan PRIMASTAR кутия (X83) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 135 коня | дизел |
| Opel MOVANO самосвал (H9) | 115 коня | дизел |
| Opel MOVANO Combi (J9) | 115 коня | дизел |
| Opel MOVANO кутия (F9) | 115 коня | дизел |
| Opel MOVANO (бордова) платформа/ шаси (U9, E9) | 115 коня | дизел |
| Renault MASTER II автобус (JD) | 115 коня | дизел |
| Renault MASTER II кутия (FD) | 115 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 115 коня | дизел |
| Nissan INTERSTAR автобус (X70) | 115 коня | дизел |
| Nissan INTERSTAR кутия (X70) | 115 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 135 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 135 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 135 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 135 коня | дизел |
| Nissan PRIMASTAR кутия (X83) | 135 коня | дизел |
| Nissan PRIMASTAR автобус (X83) | 135 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 99 коня | дизел |
| Renault MASTER II кутия (FD) | 99 коня | дизел |
| Renault MASTER II автобус (JD) | 99 коня | дизел |
| Nissan INTERSTAR кутия (X70) | 99 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 135 коня | дизел |
| Nissan INTERSTAR автобус (X70) | 99 коня | дизел |
| Opel MOVANO кутия (F9) | 99 коня | дизел |
| Opel MOVANO самосвал (H9) | 99 коня | дизел |
| Renault MASTER II автобус (JD) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER II кутия (FD) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 101 коня | дизел |
| Opel MOVANO (бордова) платформа/ шаси (U9, E9) | 99 коня | дизел |
| Nissan INTERSTAR кутия (X70) | 101 коня | дизел |
| Nissan INTERSTAR (бордова) платформа/ шаси | 99 коня | дизел |
| Nissan INTERSTAR (бордова) платформа/ шаси | 115 коня | дизел |
| Renault MASTER II автобус (JD) | 114 коня | дизел |
| Renault MASTER II кутия (FD) | 114 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 114 коня | дизел |
