бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-137600-00 |
| диаметър на цилиндъра | 69,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 12.400 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| височина на свиване | 40.430 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.200 mm |
| дължина | 63.430 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 37.000 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-137600-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE A354085STD
|
|
FIAT 71729500
|
| Fiat PUNTO (188) | 70 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 70 коня | дизел |
| Opel AGILA (A) (H00) | 70 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 70 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 70 коня | дизел |
| Suzuki IGNIS II | 70 коня | дизел |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 70 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 70 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 70 коня | дизел |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 70 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 70 коня | дизел |
| Opel TIGRA TwinTop | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 75 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 75 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 69 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 75 коня | дизел |
| Fiat QUBO (225) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 70 коня | дизел |
