бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-141300-00 |
| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 50 mm |
| дължина | 48.100 mm |
| височина на свиване | 25.050 mm |
| номер на компонента | 08-141300-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 24114STD
|
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 103 коня | бензин |
| Ford PUMA (EC_) | 103 коня | бензин |
