бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-179511-10 |
| диаметър на цилиндъра | 90 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 42.900 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 70.900 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2.150 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.620 mm |
| продуктов номер | 08941/08937A |
| диаметър на вдлъбнатината | 50.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.100 mm |
| номер на компонента | 08-179511-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Mercedes 190 (W201) | 90 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 113 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 116 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 102 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 105 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 118 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 122 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 109 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 109 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 102 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 109 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 118 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 122 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 105 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 105 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 109 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 118 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 122 коня | бензин |
