бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-179711-10 |
| диаметър на цилиндъра | 96,5 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.850 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 3.460 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 43.200 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 78.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.530 mm |
| продуктов номер | 09596 |
| диаметър на вдлъбнатината | 70.000 mm |
| номер на компонента | 08-179711-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Mercedes 190 (W201) | 132 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 136 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 136 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 136 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 136 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 122 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 125 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W461) | 122 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 132 коня | бензин |
