бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-183107-00 |
| диаметър на цилиндъра | 83,4 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 33.000 mm |
| дължина на болт (щифт) | 52 mm |
| дължина | 65.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.000 mm |
| продуктов номер | 08316 |
| диаметър на вдлъбнатината | 52.380 mm |
| номер на компонента | 08-183107-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Mercedes 190 (W201) | 166 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 160 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 160 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 160 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 166 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 166 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 160 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 166 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 160 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 166 коня | бензин |
