бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-306900-20 |
| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 18 mm |
| височина на свиване | 28.450 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| дължина | 48.450 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.750 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 63.000 mm |
| номер на компонента | 08-306900-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 24122STD
|
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA B (36_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кутия (F70) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA F CLASSIC хетчбек | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA F CLASSIC седан | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA F CLASSIC комби | 75 коня | бензин |
