бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-307000-20 |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 25 mm |
| височина на свиване | 42.000 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| дължина | 71.600 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.300 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.300 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.500 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-307000-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 8943864310
|
|
VAUXHALL 94386432
|
|
VAUXHALL 94386435
|
|
AE A350778STD
|
| Opel CORSA A хетчбек (93_, 94_, 98_, 99_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI седан (JT) | 67 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI (JT) | 67 коня | дизел |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 72 коня | дизел |
| Opel KADETT E (39_, 49_) | 72 коня | дизел |
| Opel KADETT E комби (35_, 36_, 45_, 46_) | 72 коня | дизел |
| Opel CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) | 67 коня | дизел |
