бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-307607-30 |
| диаметър на цилиндъра | 79,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 27 mm |
| височина на свиване | 39.700 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64 mm |
| дължина | 69.600 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.500 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-307607-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE A350931050MM
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 82 коня | дизел |
| Mazda 323 S V (BA) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B хетчбек (38_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B (36_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA B комби (31_) | 82 коня | дизел |
| Opel ASTRA F Van (55_) | 82 коня | дизел |
