бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-318711-00 |
| диаметър на цилиндъра | 95 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| болт (щифт) | 30 mm |
| височина на свиване | 57.420 mm |
| дължина на болт (щифт) | 79 mm |
| дължина | 99.900 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.000 mm |
| номер на компонента | 08-318711-10 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AE 350707100MM
|
| Ford SIERRA (GBG, GB4) | 67 коня | дизел |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC, GBG) | 67 коня | дизел |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 67 коня | дизел |
| Ford SIERRA комби (BNC) | 67 коня | дизел |
| Ford SIERRA комби (BNG) | 67 коня | дизел |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 504 Break (D_, F_) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 504 пикап (E_) | 69 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 67 коня | дизел |
| Peugeot J9 автобус | 67 коня | дизел |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 67 коня | дизел |
