бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-422000-00 |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 47.920 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.900 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 49.070 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.400 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.400 mm |
| дължина | 76.000 mm |
| болт (щифт) | 32 mm |
| дължина на болт (щифт) | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-422000-00 |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault MEGANE II комби (KM0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 114 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 90 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 114 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 90 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 114 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 90 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 114 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 90 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 114 коня | дизел |
| Nissan PRIMASTAR автобус (X83) | 114 коня | дизел |
| Nissan PRIMASTAR кутия (X83) | 114 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 173 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA III (BT0/1) | 131 коня | дизел |
| Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 131 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 114 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 150 коня | дизел |
