бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-423400-00 |
| диаметър на цилиндъра | 87,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 28.500 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0.350 mm |
| дължина | 51.000 mm |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 76.500 mm |
| номер на компонента | 08-423400-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | 146 коня | бензин |
| Ford MONDEO III (B5Y) | 146 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 146 коня | бензин |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | 141 коня | бензин |
| Mazda 6 (GG) | 141 коня | бензин |
| Mazda 6 Station Wagon (GY) | 141 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 145 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 145 коня | бензин |
| Ford FIESTA V (JH_, JD_) | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 145 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 146 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 145 коня | бензин |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 (GG) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 Station Wagon (GY) | 147 коня | бензин |
| Ford FOCUS II кабриолет | 145 коня | бензин |
| Volvo C30 | 145 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 150 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | бензин |
