бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-425606-00 |
| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 38.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 12.410 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.910 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.910 mm |
| дължина | 62.430 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| височина на свиване | 40.430 mm |
| продуктов номер | 06933 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-425606-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel ASTRA H кутия (L70) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 90 коня | дизел |
| Opel ASTRA H комби (L35) | 90 коня | дизел |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 90 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 90 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 90 коня | дизел |
| Fiat LINEA (323) | 90 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 90 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 90 коня | дизел |
