бутало NÜRAL
бутало
| Производител | NÜRAL |
| Парт номер | 87-432400-00 |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 47.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.050 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.500 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 44.000 mm |
| дължина | 71.000 mm |
| болт (щифт) | 29 mm |
| дължина на болт (щифт) | 62 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-432400-00 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 190 коня | дизел |
| Jaguar S-TYPE (CCX) | 207 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY III (LA_, TAA) | 190 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 190 коня | дизел |
| Jaguar XJ (N3_, X350, X358) | 207 коня | дизел |
| Jaguar XF (_J05_, CC9) | 207 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 204 коня | дизел |
